Əzizova Aygün Ələfsər qızı

  • ADPU-nin desertantı, 2015
  •  Azərbaycan Respublikasının Əməkdar Müəllimi, 2014    
  •  Ali dərəcəli informatika müəllimi
  • “Tərəqqi” medalı Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, 2006
  •  “İlin ən yaxşı müəllimi” 2009
  •  “İnformatika” 2-ci sinif dərsliyinin həmmüəllifi  2009, 2015
  • Müəllim üçün metodik vəsait 2009
  •  “İntel gələcək üçün təhsil” proqramının metodisti 2006
  • Microsoftun “İnnovativ müəllim ” müsabiqəsinin qalibi
  • “Ümumi təhsildə kurikulum islahatı və onun idarə olunması” müəllim və rəhbərlər üçün təlimlərin təlimçisi
  •  “İnteraktiv lövhə” və “Elektron məktəb” proqramlarının təlimçisi
  • Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin dissertantı

 E-mail: aygun.azizova@teacher.edu.az

 İş təcrübəsi: 1981-ci ildən

Şagirdlərinin fənn və layihə olimpiadalarında nəticələri
 

Müsabiqənin adı

Qaliblər

İl

1.

Şəhər fənn olimpiadası-İnformatika

Səbinə İsayeva- X sinif, I yer

2010

2.

Respublika informatika üzrə fənn olimpiadası

Səbinə İsayeva- X sinif, II yer

2010

3.

Şəhər fənn olimpiadası İnformatika

Şahmalıyev Ramiz- X sinif, I yer

2011

4.

Respublika müsabiqəsi

Elgün Xəlilov, X sinif, fərqlənmə

2011

5.

Beynəlxalq İNEPO EUROASİA-5  olimpiadası

Səbinə İsayeva- XI sinif, I yer, qızıl

2011

6.

Beynəlxalq İNEPO EUROASİA-5  olimpiadası

Gülnar Rəhimzadə, X sinif, I yer, qızıl

2011

7.

“Sabahın alimləri” Respublika müsabiqəsi, İNTEL

Elxan Məmmədov, X sinif, I yer, qızıl

2012

8.

“Sabahın alimləri” Respublika müsabiqəsi, İNTEL

Orxan Məmmədov, X sinif, I yer, qızıl

2012

9.

Amerika xüsusi mükafatı, Avart of merit international

science and engineering bfair Honorable Mention

Elxan Məmmədov, X sinif, USA İSEF iştirak

2012

10.

USA İSEF iştirak və Geofizika elmivə tədqiqat Mərkəzinin

sertifikatı və pul mükafatı (500$)

Orxan Məmmədov, X sinif,

USA İSEF iştirak

2012

11.

“Sabahın alimləri” II Respublika müsabiqəsi, İNTEL

Elnur Əliyev, X sinif şagirdi, I yer, qızıl və USA da

keçirilən final mərhələsində iştirakı qazandı

İntel İnternational Science and Engineering Fair 2013

2013

12.

“Sabahın alimləri” Respublika müsabiqəsi, İNTEL

Suad Baxşıyev, X sinif, I yer, qızıl və USA da

keçirilən final mərhələsində iştirakı qazandı

İntel İnternational Science and Engineering Fair 2013

2013

13.

“Sabahın alimləri” III Respublika müsabiqəsi, İNTEL

Tuncay Tağıyev , IX sinif şagirdi, II yer,

gümüş medal mühəndislik kateqoriyasında

2014

14.

Beynəlxalq İNEPO EUROASİA-8olimpiadası

Tuncay Tağıyev , IX sinif şagirdi, III yer, 

bürünc medal  mühəndislikkateqoriyasında

2014

15.

e-icon World Contest müsabiqəsi

İbrahim Məmmədov, Elgün Cəbrayılzadə,

X sinif şagirdləri,“Ən yaxşı komanda işi”

 nominasiyasında I yer

2014

16.

Google- Code

Musayev İlkin, II yer

2014

17.

“Sabahın alimləri” IV Respublika müsabiqəsi

Musayev İlkin, X sinif şagirdi, I yer qızıl medal, 

USA İSEF iştirak    

2015

18.

Respublika informatika fənn olimpiadası

Musayev İlkin,X sinif,gümüş medal
İbrahimzadə Samir, IX sinif, gümüş medal
Əsgərov Ələkbər, IX sinif, gümüş medal
İmanov Ayxan, IX sinif, Bürünc medal

2015

19

U. Zholdasbekov adına VI Beynəlxalq

riyaziyyat və mexanika müsabiqəsi

 

Musayev İlkin , XI sinif şagirdi, qızıl medal

 

2016

20.

“Sabahın alimləri” V Respublika müsabiqəsi

Musayev İlkin , XI sinif şagirdi, qızıl medal

2016

21.

Respublika informatika fənn olimpiadası

Muxtarov Ziya , IX sinif, gümüş medal
Əfəndi Şərif, X sin if, bürünc medal
İmanov Ayxan, X sinif, bürünc medal
İbrahimov Cavid, IX sinif, bürünc medal
Əskərov Ələkbər, X sinif, bürünc medal

 

2016

22.

ABŞ Arizona ştatında İSEF Beynəlxalq Elm və Mühəndislik Sərgisində

Qətərin Elm və İşlətmələr Fondunun       

xüsusi və pul mükafatına layiq görülüblər.  (1000$)

Nigar Sərdarlı Xİ sinif,

Mədəd Sərdarlı X sinif,

2016

23

“İnfoMatrix” beynəlxalq layihə müsabiqəsi

 

İlkin Musayev, XI sinif şagirdi, qızıl medal

2016

24

İnformatika Layihə Olimpiadası

Əsgərov Ələkbər, X sinif, gümüş medal

İmanov Ayxan, X sinif, bürünc medal

Muxtarov Ziya, IX sinif, bürünc medal

2016